Schuon Karriere

ÁLLÁS és KARRIER

Elkötelezett, hozzáértő és felelősségtudatos munkatársakat keresünk.

Amennyiben szakmai kihívást keres érdekes környezetben, a nagyfokú rugalmasságot és a csapatorientált munkavégzést éppen úgy becsüli, ahogy mi, akkor az Ön számára mi vagyunk az ideális munkáltatók.

A munkavégzés során földrajzi tájékozottságot, szervezési készséget, rugalmasságot, idegen nyelvi és útvonaltervezési ismereteket, valamint a gépkocsik használatát, kezelését tekintve nagyfokú érdeklődést és lelkesedést várunk el. Az ezen elvárásokat teljesítő dolgozók számára vonzó, teljesítményfüggő havi- és éves jutalmat kínálunk.

Aktuális állásajánlatainkat, továbbá a vállalatunkhoz vállalkozóként történő csatlakozás lehetőségeit ezen az oldalon találja.

5 IGAZÁN JÓ OK, AMIÉRT ÉRDEMES CSAPATUNKHOZ CSATLAKOZNI

Karrier és továbbképzés

Fontos számunkra, hogy dolgozóink teljes egészében kiaknázzák erősségeiket és karrierjüket saját vágyaiknak megfelelően alakítsák. Ezért egyedi továbbképzési ajánlatokkal támogatunk benneteket.

A munka és a magánélet egyensúlya

Szívügyünk a dolgozóink munkavégzése és magánélete közötti megfelelő egyensúly fenntartása. Különösen azon főállású gépkocsivezetőink esetében, akik folyamatosan úton vannak, mindig igyekszünk biztosítani a munka és a szabadidő összeegyeztethető voltát. Nálunk a járművezetési idő és a törvényben rögzített pihenőidő is szigorúan betartásra kerül.

Érdekes feladatok

Dolgozóinknak izgalmas, érdekes, de egyben kihívásokkal teli feladatokat kínálunk, melyek során a felelősség is átvállalható.

Lapos hierarchia

A lapos hierarchia nálunk nem üres szó csupán. Együtt és egyenrangú felekként dolgozunk. Tapasztalataink szerint nyitott vállalati kultúránk megkönnyíti új dolgozóink munkakezdését, beilleszkedését.

Modern felszereltség

Nem csupán tehergépkocsi flottánk esetében ügyelünk a modern és előre mutató technika alkalmazására. Munkahelyeinket, raktárterületeinket és irodaépületünket is folyamatosan korszerűsítjük.

KAPCSOLATTARTÓNK AZ ÖN JÖVŐJE ÉRDEKÉBEN

Nyitott állásainkkal vagy kezdeményező pályázattal kapcsolatos kérdései esetén kérjük, forduljon következő munkatársunkhoz:

Heike Kreidler
Munkaerőgazdálkodás

Tel: +49 (0) 7456/693-0

E-Mail: h.kreidler@schuon.com

Alfred Schuon GmbH
Internationale Spedition + Logistik
Bühlwiesenweg 15
72221 Haiterbach

Schuon Ansprechpartner Ausbildung